O Firmie

Firma FLAMMART jest prężnie działającą firmą na terenie Polski oraz za granicą. Specjalizujemy się w wyrobach z kamienia naturalnego o różnorodnej kolorystyce i strukturze, a w szczególności marmuru, granitu, trawertynu, piaskowca, onyksu. Produkujemy i montujemy kominki, blaty kuchenne i łazienkowe, parapety oraz schody zewnętrzne i wewnętrzne. Nasze realizacje są wykonane solidnie i terminowo dzięki profesjonalnemu zespołowi, który aktywnie działa w branży od kilkunastu lat. Używamy kamieni najwyższej jakości i sprowadzamy je na specjalne zamówienie. Jesteśmy w stanie wykonać najbardziej wyszukane projekty i z zapałem stawiamy czoła niestandardowym propozycjom.

W naszym zakładzie kamieniarskim priorytetem jest nowoczesna linia technologiczna oraz maszyny nowej generacji

Tak pracujemy:

logo_vertical

Michał Adamus

biuro@flammart.pl
www.flammart.pl
793 420 880

Ujazd 96
32-73 Trzciana

Nip: 8681749363
Regon: 366313327

W naszych kominkach montujemy wklady znanych producentów. Dzięki temu masz pewność, że ogrzewanie Twojego domu będzie zawsze na najwyższym poziomie z doskonałą wydajnością.

Usługi kamieniarskie i montaż kominków w okolicach miejscowości Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Oświęcim, Chrzanów, Olkusz, Nowy Targ, Bochnia, Gorlice, Zakopane, Skawina, Wieliczka, Andrychów, Trzebinia, Wadowice, Kęty, Myślenice, Libiąż, Brzesko, Limanowa, Rabka-Zdrój, Dąbrowa Tarnowska, Miechów, Brzeszcze, Niepołomice, Krynica-Zdrój, Bukowno, Krzeszowice, Sucha Beskidzka, Chełmek, Stary Sącz, Wolbrom, Mszana Dolna, Tuchów, Sułkowice, Dobczyce, Proszowice, Grybów, Maków Podhalański, Szczawnica, Piwniczna-Zdrój, Jordanów, Muszyna, Biecz, Kalwaria Zebrzydowska, Słomniki, Żabno, Szczucin, Skała, Zator, Alwernia, Wojnicz, Bobowa, Ryglice, Nowy Wiśnicz, Radłów, Ciężkowice, Świątniki Górne, Czchów, Nowe Brzesko, Zakliczyn.