Rodzaje kamienia

Marmur

Marmur jest kamieniem dekoracyjnym. Zastosowanie tego kamienia upiększy każde wnętrze i stanowi eleganckie dopełnienie każdego wystroju.

aglomarmur

Aglomarmur występuje w pełnej gamie kolorystycznej. Stosowany jest głównie w aranżacji i dekoracji wewnętrznej i jest odporny na uderzenia i ścieranie.

trawertyn

Trawertyn ma niepowtarzalny wygląd, który zawdzięcza  unikalnej fakturze.  Jest używany szczególnie w wykończeniu wnętrz i uznawany za element luksusowy, charakterny i szlachetny.

piaskowiec

onyks

Onyks to kamień o pięknych, różnorodnych barwach. Wiele płyt ma wysoki poziom przepuszczalności światła co potęguje piękno wyrobów z onyksu. Jest to kamień niezwykle dekoracyjny.

granit

Granit jest kamieniem wyjątkowo solidnym i odpornym na warunki atmosferyczne. Wykorzystuje się go w szczególności do wykonania parapetów zewnętrznych, schodów zewnętrznych, kominków, blatów.

logo_vertical

Michał Adamus

biuro@flammart.pl
www.flammart.pl
793 420 880

Ujazd 96
32-73 Trzciana

Nip: 8681749363
Regon: 366313327

W naszych kominkach montujemy wklady znanych producentów. Dzięki temu masz pewność, że ogrzewanie Twojego domu będzie zawsze na najwyższym poziomie z doskonałą wydajnością.

Usługi kamieniarskie i montaż kominków w okolicach miejscowości Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Oświęcim, Chrzanów, Olkusz, Nowy Targ, Bochnia, Gorlice, Zakopane, Skawina, Wieliczka, Andrychów, Trzebinia, Wadowice, Kęty, Myślenice, Libiąż, Brzesko, Limanowa, Rabka-Zdrój, Dąbrowa Tarnowska, Miechów, Brzeszcze, Niepołomice, Krynica-Zdrój, Bukowno, Krzeszowice, Sucha Beskidzka, Chełmek, Stary Sącz, Wolbrom, Mszana Dolna, Tuchów, Sułkowice, Dobczyce, Proszowice, Grybów, Maków Podhalański, Szczawnica, Piwniczna-Zdrój, Jordanów, Muszyna, Biecz, Kalwaria Zebrzydowska, Słomniki, Żabno, Szczucin, Skała, Zator, Alwernia, Wojnicz, Bobowa, Ryglice, Nowy Wiśnicz, Radłów, Ciężkowice, Świątniki Górne, Czchów, Nowe Brzesko, Zakliczyn.